Opinie  o usługach naszej firmy:

Zaskoczony

Pan Piotr bardzo mnie zaskoczył oczywiście bardzo pozytywnie. Przy zakupie samochodu głównym moim priorytetem była ekonomia. Przeszukałem wiele komisów za znalezieniem tego jedynego, ale o dziwo jako pierwszy pojechałem do PBCars i już wiedziałem że ten "handlarz" jest uczciwy napisałem do niego i tak zaczęła się kilku godzinna korespondencja między nami za co panu bardzo dziękuję która zaowocowała kupnem wozu. Mówi jak jest czyli prawdę nie kłamie bo jak twierdzi po co. Zna się na samochodach i ludziach 😉 jeśli chcesz kupić samochód gorąco polecam. Mam kilka wizytówek które rozdaję znajomym z 100% pewnością. Samochód mam 3 miesiące zrobiłem nim 5 tys i nic, nic nie robiłem. Corsa daje rady. Dzięki Piotrek. Myślę, że jeszcze się spotkamy.

Jarosław Klęk

Fachowo, duża wiedza i doświadczenie. Kupiłam z pomocą pana Piotra dwa samochody używane. W obu przypadkach jestem zadowolona z pomocy jakiej mi udzielił. Samochody jak na swój wiek ( 8 i 10-letni) w dobrym stanie i na razie bez poważniejszych awarii. Polecam!

Katarzyna B.

Kompetencja, profesjonalizm,uczciwość,skuteczność.
Pan Piotr w krótkim czasie sprzedał moje auto z satysfakcjonującym wynikiem.
Serdecznie polecam i zachęcam do korzystania z usług PB Cars, a Panu Piotrowi jeszcze raz dziękuję:)

Jolanta Domagała

Kupiłem dwa auta-jedno 17 lat a drugie 8. Wszystko w jak najlepszym porządku. Relacja cena/jakość super. Polecam z czystym sumieniem.

Maciej Marek

Witam serdecznie kolejny raz. Kolejny raz polecam PB CARS.

Witam serdecznie kolejny raz. Kolejny raz polecam PB CARS. Obsługa na najwyższym poziomie. Właściciel wie co sprzedaje i zna odpowiedź na każde pytanie (odnośnie aut oczywiście ). Samochody są zadbane i sprawne. Dostalismy pełna dokumentację historii auta. W PB CARS każdy znajdzie auto dla siebie. Następna zmiana auta tylko u nich.
Pozdrawiam i polecam
Michał Brzegowy

Michał Brzegowy

Piszę komentarz dopiero teraz ponieważ nie lubię pisać opinii "na gorąco", ale do rzeczy. Kupiłem 6-letniego Forda Focusa 4 miesiące temu. Zarówno ze stanu technicznego auta jak i z przebiegu transakcji jestem bardzo zadowolony. Pan Piotr, przedstawił całą historię samochodu, zgodził się na sprawdzenie auta w wybranym przeze mnie zakładzie mechanicznym a sam Pan Piotr był bardzo kompetentny. Polecam wszystkim tą firmę - uczciwe, rzetelne podejście do sprzedaży aut a to obecnie rzadkość na polskim rynku.

Grzegorz Skoczylas

Z pełnym przekonaniem polecam państwu firmę PB CARS. Poznałem Pana Piotr dzięki znajomemu (któremu dziękuję) on sam skorzystał z usług tej firmy. Poprosiłem o znalezienie auta rodzinnego w ograniczonym budżecie. Pan Piotr zasugerował kilka modeli samochodów, które sprostały naszym oczekiwaniom. Już po paru dniach dostałem telefon od Pana Piotra że znalazł egzemplarz warty uwagi ale niestety troszkę przekraczał nasz budżet. Po "długich i wyczerpujących negocjacjach" 🙂 ustaliliśmy ze zostawimy nasz stary samochód w rozliczeniu przez co zmieściliśmy się w wyznaczonym budżecie. A nawet zostało na ubezpieczenie 🙂 Sama transakcja przebiegła bardzo sprawnie. Pan Piotr przygotował wszystkie dokumenty łącznie z umową sprzedaży naszego starego autka 🙁 i doradził jak zarejestrować nasze autko. A co do nowego autka było wysprzątane i pachnąc. Przejechaliśmy już kilka tyś. kilometrów i wszystko jest ok. Tylko tankujemy i jeździmy.

Gorąco polecam
MICHAŁ BRZEGOWY


Zleciłem panu Piotrowi znalezienie auta o określonych parametrach i takie auto mi znalazł. Bardzo jestem zadowolony ze stosunku jakości do ceny. Firmę polecił mi kolega który też tutaj kupił auto. Pomógł mi także w ubezpieczeniu auta. Serdecznie polecam

Łukasz Zabdyr

Lukasz Zabdyr

Pan Piotr, zajął się sprzedażą mojego 12 letniego Daewoo Lanosa w sposób w pełni profesjonalny.
Rzekłabym ponad moje oczekiwania. Byłam drugą właścicielką samochodu, który nosił ślady użytkowania.Znajomi twierdzili, że sprzedaż takiego samochodu zajmie mi dużo czasu. Jakie było zdziwienie wszystkich jak Pan Piotr,sprzedał mój samochód w dwa dni. Wszystko to za sprawą właściwego przygotowania samochodu do sprzedaży, pięknym zdjęciom, rzetelnym ogłoszeniom i rzeczowej wiedzy na temat mojego samochodu.
Polecam z pełnym przekonaniem firmę PB Cars Piotr Biernacki.

 

Iwona Michalik

Clio 2 Campus

Samochód , który kupiłam u Pana- czarne Renault Clio to strzał w dziesiątkę. Każdemu więc kto ma marzy o fajnym samochodzie i uczciwym sprzedającym radze skontaktować się z Panem Piotrem. Pozdrawiam.

Katarzyna

Dodaj opinię:

* = Pole wymagane

Jak się nazywasz?

Wpisz adres email

Jak nazywa się wasza firma?

Czy wasza firma ma stronę internetową?

Opisz naszą firmę w kilku słowach


Co sądzisz o naszej firmie?


Czy masz zdjęcie, które możemy wykorzystać?

*Zgadzam się aby moja rekomendacja, została opublikowana.